OŠ KAMEN-ŠINE OSVOJILA 3. MJESTO NA PRVENSTVU HRVATSKE

ŠŠD KAMEN – Split: Stipe ŽUŽUL, Hrvoje JAKELJIĆ, Antonio UJEVIĆ, Luka JAKELJIĆ, Vlade BABIĆ, Ante KARAMAN, Ante BILOBRK, Jure ORLOVIĆ, Josip STRINIĆ, Matej BARUN. Trener: Lenko MARINKOVIĆ.

Završnica državnog prvenstva u Poreču u kojem su se natjecali učenici Osnovnih škola diljem Lijepe Naše. Rukometno je natjecanje bilo jedno od zanimljivijih.

Dan je za dječake započeo utakmicama kojima su u finale prošli OŠ Marije i Line iz Umaga i OŠ Ludbreg, koji su velikom gol-razlikom pomeli konkurenciju. Prvaci su dječaci iz Umaga, a drugo su mjesto osvojili dječaci iz OŠ Ludbreg. Broncu je kući ponijela OŠ Kamen-Šine iz Splita koja se dokazala jakom i hrabrom igrom u utakmici za treće mjesto protiv OŠ Augusta Cesareca iz Ivankova.

objavio: Marina Perica   datum: 8. 5. 2014.