OBAVIJEST ZA UČENIKE OSMIH RAZREDA

Pomoć pri prijavi obrazovnih programa u sustavu NISpuSŠ pružat će razrednici i to:

7. 7. utorak

8.00 - 10.00 Nataša Kelava

10.00 - 12.00 Irena Kodžoman

8. 7. srijeda

8.00 - 10.00  Meri Juras

10.00 - 12.00 Nataša Kelava

Lista odabranih programa obrazovanja zaključava se svim kandidatima 08. srpnja 2015.

Obavještavaju se učenici osmih razreda da su dužni u pratnji jednog roditelja/skrbnika doći u školu u četvrtak, 9. srpnja 2015. u periodu od 17:00 do 20:00 potpisati prijavnicu s konačnom listom prioriteta koja ih čeka u školi.

Podsjećamo da  potpisivanje prijavnice s listom prioriteta ne jamči da će se kandidati upisati na onaj izbor na kojemu je stekao pravo upisa u trenutku zaključavanja odabira odnosno ispisivanja prijavnice,  već predstavlja njegovu konačnu odluku o poretku prijavljenih programa obrazovanja.

VAŽNA NAPOMENA: svi će kandidati originalnu dokumentaciju temeljem koje su prilikom prijave ostvarili određena prava, morati dostaviti srednjoj školi koju će upisati u razdoblju određenom za upis.

objavio: Marina Perica   datum: 6. 7. 2015.