SPORTSKI USPJESI

Ove školske godine vrijedno smo trenirali i  sudjelovali na mnogim natjecanjima u različitim sportovima. Posebno smo uspješni bili na natjecanjima u badmintonu i rukometu. U rukometu smo slavili dvostruko.  Odlične rezultate postigla je i ženska i muška ekipa.

Na natjecanju u badmintonu sudjelovali su i osvojili treće mjesto: Jelena Bilobrk, Sara Lalić, Mihaela Subašić,  Jurica Bošnjak i Josip Miloš.

Mušku rukometnu ekipu koja je osvojila prvo mjesto na Gradskom natjecanju i drugo mjesto na Županijskom natjecanju čine učenici: Marin Boko, Jurica Bošnjak, Karlo Čaljkušić-Ivanović, Vice Čuljak, Berislav Jakelić, Ante Lončar, Matej Emanuel Krakan, Branimir Kristić, Ante Kutleša, Ivan Marasović, Josip Miloš, Vinko Odrljin, Ante Šušić i Tomislav Zorić.

Žensku rukometnu ekipu koja je osvojila treće mjesto na Županijskom natjecanju u rukometu čine učenice: Jelena Bilobrk, Marina Čondić-Bjader, Kristina Drlje, Natali Guć, Doris Knežević, Marija Krajina, Anica Kutleša, Sara Lalić,  Laura Lišnjić, Gabriela Katić i  Nina Prančević.

Učenicima i njihovom nastavniku Lenku Marinkoviću čestitamo na uspjesima i želimo da nas i sljedeće godine razvesele novim pobjedama!

Ante Šušić 7.b

objavio: Marina Perica   datum: 13. 4. 2016.