SVEČANO OTVARANJE „CENTARA IZVRSNOSTI SDŽ“

Dana  25.11.2017. (subota) u amfiteatru Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Splitu upriličeno je „Svečano otvaranje CI SDŽ“. Uz prošlogodišnji uspostavljeni Centar izvrsnosti iz matematike ove godine sa svojim radom započinju i dva nova centra i to: Centar izvrsnosti novih tehnologija i Centar izvrsnosti iz informatike.

Svečanosti otvaranja su prisustvovali primljeni učenici, njihovi mentori i veliki broj gostiju.

Nakon svečanog programa i predavanja poznatog hrvatskog astronoma Korada Korlevića polaznicima centra su uručeni prikladni pokloni (ruksaci, majice, rukovnici, olovke, pernice, ..itd s logom CIM – a.)

Naši primljeni učenici su bili izuzetno radosni, pa da se pamti uradili smo i jedan selfi.

Filka Babić

objavio: Mirjana Kovačević Bašić   datum: 7. 12. 2017.