HUMANITARNE AKCIJE U NAŠOJ ŠKOLI

„Za život, za Anđelu“

Želja da pomognemo jednoj mladoj djevojci potaknula nas je da prikupimo novčana sredstva koja će joj pomoći pri daljnjoj borbi sa zloćudnom bolesti. U akciji, u kojoj je prikupljen iznos koji je nadmašio sva očekivanja, sudjelovali su učenici, roditelji i djelatnici škole. Organizirali smo i malu prodajnu izložbu koja je prošla vrlo uspješno. Na njoj smo prodavali predmete izrađene u Zadruzi. Na taj smo se način pridružili humanitarnoj akciji „Za život, za Anđelu“.

Zahvaljujemo svima koji su svojim radom i prilogom pridonijeli uspjehu ove akcije.

Ponosni smo na vašu plemenitost!

Akcija Crvenog križa i Osnovne škole Kamen-Šine

Na području našega grada živi dosta socijalno ugroženih osoba pa smo i ove godine nastavili akciju prikupljanja hrane. U našoj školi i u PRO Sirobuja bile su postavljene košare u koje smo donirali hranu. I ovaj put svi smo pokazali da smo voljni pomoći i da rado  sudjelujemo u humanitarnim akcijama.

„Donacija za tisuću radosti“

Božićno vrijeme je vrijeme darivanja. Rado smo se uključili u akciju „Donacija za 1000 radosti“ koju je provodio Caritas. Nadamo se da smo svojim donacijama nekome uljepšali Božić.

objavio: Marina Perica   datum: 18. 4. 2018.