SPORTSKI USPJESI

Drago nam je da se i ove godine možemo pohvaliti odličnim sportskim rezultatima. Učenici naše škole Roko Borovičkić, Antonio Jakelić i Klement Madir osvojili su drugo mjesto na Gradskom natjecanju u streljaštvu.

Odlični smo bili i u rukometu. Naša ženska ekipa u sljedećem sastavu: Lorena Prgomet, Anica Kutleša, Laura Jelača, Marija Kutleša, Gabrijela Kapitanović, Katarina Kusačić i Lucija Madunić, osvojila je treće mjesto na Gradskom natjecanju u rukometu.

Posebno smo ponosni na naše rukometaše koji su osvojili prvo mjesto na Gradskom natjecanju u rukometu, a nakon toga potvrdili svoju vrijednost osvajanjem prvog mjesta na Regionalnom natjecanju u rukometu. Nadamo se da će i na Državnom natjecanju u Poreču postići odlične rezultate. Rukometnu ekipu predstavljaju učenici: Jerko Bekavac, Robert Bilješko, Filip Budić, Josip Ćelić, Petar Ćerdić, Marko Jakelić, Ivan Kristić, Josip Kutleša, Mate Selak, Marko Sunara, Stipe Dino Šimundić, Nino Topić,  Jozo Vuko i Tomislav Zorić.

Naši košarkaši osvojili su prvo mjesto na Gradskom natjecanju. Košarkašku ekipu predstavljaju učenici: Tomislav Zorić, Filip Mamić, Roko Tičinović, Marko Sunara, Marko Jakelić, Petar Ćerdić, Jakov Milićević, Josip Kutleša i Mateo Dučkić.

Na odličnim rezultatima moramo zahvaliti i nastavniku Tjelesne i zdravstvene kulture Lenku Marinkoviću koji je pomogao učenicima da ostvare ove izvrsne rezultate.

Čestitamo!!!

Fotografije pogledajte pod opširnije.

1. mjesto na Regionalnom natjecanju u rukometu

2. mjesto na Gradskom natjecanju u streljaštvu

3. mjesto na Gradskom natjecanju u rukometu

objavio: Marina Perica   datum: 18. 4. 2018.