Državno natjecanje „Sigurno u prometu 2018.“

U organizaciji Hrvatskog autokluba i Agencije za odgoj i obrazovanje te uz potporu Nacionalnog programa sigurnosti cestovnog prometa u Osnovnoj školi “Jurja Dobrile” u Rovinju održano je 26. državno natjecanje “Sigurno u prometu”. Svaku županiju predstavljala su dva učenika i dvije učenice.  Uz dvoje učenika s otoka Hvara našu županiju predstavljali su Lovre Šarić (6.b) koji je osvojio 8.mjesto i Lucija Vučić (4.a) koja je osvojila 7. mjesto. Lovre je sve četiri praktične pozicijske vježbe vozio gotovo bez greške i osvojio 99 od maksimalnih 100 bodova, a Lucija je na teoretskom dijelu ispita iz poznavanja prometnih pravila postigla najbolji rezultat u povijesti natjecanja sa rješenih 94 od 97 bodova. Čestitke učenicima i mentorici!

Fotografije s natjecanja možete pogledati u Foto-galeriji.

objavio: Marina Perica   datum: 27. 5. 2018.