SOLIDARNOST NA DJELU

28. listopada 2013. godine započela je akcija skupljanja hrane i higijenskih proizvoda u suradnji sa osnovnim i srednjim školama grada Splita i Općine Podstrana. U akciji sudjeluju svi učenici, gdje svaki učenik tih škola donira po jedan proizvod.
Crveni križ Gradsko Društvo Split u svojoj skrbi ima popriličan broj  socijalno ugroženih osoba i obitelji, a sve veći broj se zbog slabog socijalnog stanja javlja za pomoć te je pokrenut program skupljanja takvih proizvoda kroz cijelu godinu.

U našoj školi se akcija provodi od 5. 11. do 11. 11. Priključite se i vi ovoj akciji prikupljanja pomoći socijalno ugroženim obiteljima i donesite nekvarljivu hranu ili higijenske proizvode i ostavite ih u košari u atriju škole.

Unaprijed zahvaljujemo!

objavio: Marina Perica   datum: 7. 11. 2013.