43. KULTURNO UMJETNIČKE IGRE MLADIH

43. Kulturno umjetničke igre mladih - Split 2015 održale su se od 25. do 29. svibnja u Domu OSRH Lora na splitskom Poljudu. I ove godine, prema očekivanjima, realiziran je bogat program kulturno - umjetničkog stvaralaštva djece i mladih, uz nastupe više od 3200 mladih kreativaca koji su izveli 250 glazbeno-scenskih točaka i kolaž programa - recitacija, tradicijskih igrokaza, baletnog i suvremenog  plesa, folklora, zborskog pjevanja, vokalnih i instrumentalnih izvedbi,....

Naša škola je i ove godine sudjelovala u programu.  Nastavnica Jadranka Crnogorac pripremaila je koreografiju " U raju" koju je izvela plesna skupina. Pod vodstvom nastavnice i koreografa Branka Šegovića folklorna skupina je uvježbala slavonske plesove.

Više fotografija možete pogledati OVDJE.

objavio: Marina Perica   datum: 3. 6. 2015.