DAN POLICIJE NA SPLITSKOJ RIVI

U petak 29.rujna 2023. na Rivi je obilježen Dan policije. Građani su mogli razgledati dio opreme koji koriste policijski službenici te vidjeti kako policijski psi Hugo i Zeus pomažu u pronalaženju droge i ekspoloziva. Učenici naše škole sudjelovali su u obilježavanju ovog dana kao natjecatelji u poligonskoj vožnji biciklama u organizaciji HAK-a i Prometne policije. Pokazali su izvrsnu spretnost u vožnji i osvojili prva tri mjesta i nagrade. Naša Vita Jukić iz 6.a razreda je osvojila bicikl, a Jure Bračić iz 7.b i Marin Balić iz 6.a razreda su dobili kacige i poklon paket.

Sve ove aktivnosti dio su preventivnog programa naše škole sa ciljem odgoja novih generacija kao savjesnih i odgovornih vozača. Čestitamo učenicima na uspjehu!

Fotografije pogledajte pod opširnije.

objavio: Marina Perica   datum: 2. 10. 2023.