U Debatnom klubu Kamen radosno zveckaju pobjedničke medalje

Međužupanijski turnir u debati održan je 13. travnja 2024. u OŠ Manuš gdje je debatiralo 13 najodvažnijih ekipa na tezu: Treba zabraniti plaćene instrukcije iz svih predmeta. Raspravljalo se i mozgalo i na ad hoc tezu: Rekreacijski ribolov donosi više štete nego koristi. Debatni klub Kamen predstavljale su dvije ekipe: Kamen1-Petra Lončar, Mihaela Dilber i Karla Poljak, a Kamen2- Klara Katavić, Maja Ribičić i Emanuela Lagator. Prva ekipa je osvojila zlato, a druga 3. mjesto. Imamo i zlatnu debatanticu - Petru Lončar, a i još tri najbolje govornice: Mihaela Dilber 5. mjesto, Klara Katavić 7. i Maja Ribičić 10. mjesto. Mentorica i voditeljica školskog kluba je Jadranka Stančin Babić. Državni turnir čeka nas u Zagrebu, za mjesec dana, a do tada ćemo se nastaviti USUDITI MISLITI i istraživati novu tezu.

Karla Poljak, profesorica Jadranka Stančin Babić, Mihaela Dilber, Petra Lončar, Maja Ribičić , Klara Katavić i Emanuela Lagator.

objavio: Marina Perica   datum: 14. 4. 2024.