„JUUU-HUUU! PRAZNICI SU, IDEMO U MUZEJE!“

Grad Split u suradnji s muzejima i galerijama na području grada te Gradskom knjižnicom Marka Marulića i ove će godine, po peti put za redom, organizirati akciju „Juuu-huuu! Praznici su, idemo u muzeje“, ...

U sklopu ove akcije osiguran je besplatan ulazak u sve muzeje i galerije u gradu za djecu i mlade do 18 godina, za vrijeme trajanja školskih praznika. Ujedno, muzeji i galerije su pripremili niz radionica koje će biti organizirane  u Muzeju grada Splita, Galeriji „Emanuel Vidović“, Galeriji „Meštrović“, Etnografskom muzeju, Muzeju hrvatskih arheoloških spomenika, Galeriji umjetnina, Prirodoslovnom muzeju i Zoološkom vrtu, Hrvatskom pomorskom muzeju, Arheološkom muzeju u Splitu, Gradskoj knjižnici „Marka Marulića“ i Muzeju grada Kaštela i to za djecu od predškolskog do đaka srednjih škola.

Vodič kroz muzejske radionice

objavio: Marina Perica   datum: 3. 1. 2015.