Natjecanje- izložba učenika osnovnih i srednjih škola iz područja vizualnih umjetnosti i dizajna- LIK2023

Dana 7.2.2023. održana je školska razina natjecanja LIK. Na natjecanju su sudjelovali učenici od 5-8.razreda. Ovogodišnji zadatak bio je napraviti crtanu animaciju služeći se digitalnom aplikacijom FlipaClip. Na taj način smo iskoristili informatičko- komunikacijsku tehnologiju da bi smo se što kreativnije izrazili u ovom zadatku. Tema zadatka bila je Ples. Koristili smo se likovnim pojmovima kontrast boje prema boji i ritam oblika na plohi i na taj način smo trebali dočarati dojam plesa na način kako je to bilo postavljeno u zadatku.

Tri rada koja su ostvarila najbolji rezultat i koja su poslana na županijsku razinu natjecanja napravile su učenice: Ana Jakelić iz 8.a te Mirela Korda i Emanuela Lagator iz 7.b razreda.

Čestitke njima i svim učenicima koji su sudjelovali!

Izložbu radova možete pogledati na ovoj poveznici.

objavio: Marina Perica   datum: 15. 2. 2023.