Debatni turnir

U subotu, 4. ožujka održan je međužupanijski Debatni turnir. Našu školu predstavljale su čak tri ekipe i raspravljale o tezi: Pozitivna diskriminacija donosi više štete nego koristi. Jedno kolo su debatirali o temi za koju su se pripremali na licu mjesta.

Nakon cjelodnevnog debatiranja nagrađeni smo odličnim rezultatima: ekipe Kamen2, Kamen3 i Kamen 1 osvojile su treće, četvrto i peto mjesto. Ekipa Kamen2 plasirala se ovim na Državno natjecanje u debati. Za ekipu Kamen3 sačekat ćemo hoće li biti pozvani, što ovisi o bodovima najboljih u drugim županijama. Imamo i medalje za najbolje govornike: Klara Katavić - 4.mjesto, Petra Lončar - 6.mjesto i Mihaela Dilber - 7 mjesto. Sudjelovalo je 18 ekipa i 54 govornika.

Ponosni  smo na svih!

objavio: Marina Perica   datum: 4. 3. 2023.