Županijsko natjecanje- izložba iz područja vizualnih umjetnosti i dizajna- LIK učenika osnovnih i srednjih škola Splitsko- dalmatinske županije

U utorak  7. ožujka u OŠ „Bol“ Split održano je županijsko  Natjecanje- izložba iz područja vizualnih umjetnosti i dizajna- LIK učenika osnovnih i srednjih škola Splitsko- dalmatinske županije.

Na županijsku razinu natjecanja pristiglo je 79 radova iz 27 osnovnih i 4 srednje škole. Za županijsku izložbu povjerenstvo je izabralo 20 najboljih radova iz osnovnih i 6 radova iz srednjih škola.

Na natjecanju su učenice naše škole ostvarile izvanredne rezultate:

Mirela Korda, 7.b - 1. mjesto

Ana Jakelić, 8.a - 2. mjesto

Emanuela Lagator, 7.b - 9. mjesto

Sva tri rada naših učenica biti će izložena na izložbi radova u Galeriji Zvonimir u Solinu 10. - 17. 3. 2023. Otvorenje izložbe je 10. 3. (petak) u 18:30h.

Na ovoj poveznici možete pogledati pobjedničke radove koji će biti poslani na državnu razinu natjecanja LIK 2023 među kojima su radovi naših učenica.

Čestitke učenicama na izvanrednim rezultatima!

objavio: Marina Perica   datum: 8. 3. 2023.