Dan njemačkoga jezika / Tag der deutschen Sprache

U četvrtak, 30. ožujka 2023. u 18:30 u Nadbiskupskom sjemeništu u Splitu održana je priredba  Dan njemačkoga jezika   s ciljem promocije njemačkoga jezika i prezentacije učeničkih radova kroz pjesmu, igrokaze,  recitacije i sl.

Priredbu organiziraju voditeljice Županijskih stručnih vijeća:  za OŠ Anka Marić, prof. izvrstan savjetnik i za SŠ Ajlin Andreis Sarun, prof. izvrstan savjetnik.

Na priredbi su sudjelovali učenici OŠ Split 3, OŠ Brda, OŠ Trilj (PŠ Grab/ PŠ Vedrine ), OŠ Kamešnica - Otok , OŠ Visoka, OŠ Stjepana Ivičevića, Makarska, učenici II. Gimnazije su vodili priredbu i, naravno nastupili su učenici naše škole, i to:

4.razred: Emanuela Barun, Karla Jerčić, Ana Miklić, Melanie Malenica, Hanna Rupčić, Luciana Šimundić, Karmen Jakeljić, Andrea Stanić, Josip Matić, Tomislav Kustura, Ante Bartulović;

7.b. razred : Emanuela Lagator, Kristina Strizrep, Nina Peričić, Ivan Milinović, Zoran Žitko.

Svi nastavnici i učenici koji su sudjelovali dobili su i prigodne zahvalnice.

objavio: Marina Perica   datum: 3. 4. 2023.