Ponosni smo na naš uspjeh!

Naša je škola nedavno postigla izvanredan uspjeh zauzevši drugo mjesto na rang-ljestvici najboljih škola u Splitsko-dalmatinskoj županiji čime smo ujedno postali i najbolja osnovna škola u gradu. U istraživanju je sudjelovala 71 škola iz navedene županije. Istraživanje se zasnivalo na podudarnosti ocjena na kraju 8. razreda osnovne škole i 4. razreda srednje škole. Ovaj uspjeh predstavlja veliku nagradu za naporan rad našeg kolektiva. Dokaz je to kontinuiranog rada, predanosti naših djelatnika i brige za stalnim poboljšanjem kvalitete obrazovanja koje pružamo. Za uspjeh smo zaslužni svi: djelatnici, učenici i roditelji. Zajedničkim naporima uspjeli smo se izdvojiti u obrazovnom sektoru i dokazati da je samo zaslužena ocjena dobra ocjena.

Cijeli članak objavljen u Jutarnjem listu možete pročitati ovdje.

objavio: Marina Perica   datum: 2. 5. 2023.