"Mali Veliki Talenti"

Dragi roditelji,
Konzum pomaže školama da se bolje opreme za pomoć u učenju i razvoju talenata školaraca diljem Republike Hrvatske. Kroz kampanju „Mali veliki talenti“ Konzum će podržati gotovo 2.600 škola. U svrhu podrške školama, kupci kupnjom u Konzumu sakupljaju kupone i dodjeljuju ih školi po izboru.
Kuponi se na blagajnama trgovina dijele do 8.11.2023. godine. Za svaku kupnju u iznosu od 10 eura i za kupnju odabranih proizvoda na svim prodajnim mjestima Konzuma kupac će dobiti jedan kupon Mali veliki talenti.
Ako želite sudjelovati u prikupljanju bodova s našim učenicima i učiteljima, skenirajte QR kod na dobivenom kuponu te ga registrirajte na poveznici  za matičnu školu, na poveznici za područnu školu Sirobuja ili kupon jednostavno ubacite u kutiju predviđenu za prikupljanje kupona koja se nalazi u atriju škole.
Unaprijed zahvaljujemo na svim doniranim kuponima i veselimo se mogućim nagradama za našu školu 😀

objavio: Marina Perica   datum: 1. 10. 2023.