Večer matematike - prosinac 2023.

Cijela naša škola je već dugi niz godina uključena u Večeri matematike koje se provode u organizaciji Hrvatskog matematičkog društva. Učenici razredne i predmetne nastave uspješno rješavaju matematičke probleme u obliku mozgalica te zabavnih matematičkih zadataka i kvizova.

Ove godine će se u našoj školi održavati od 4.prosinca do 8. prosinca 2023. godine. Svaki učitelj će u dogovoru sa svojim učenicima odrediti točan termin provedbe.

Svim zainteresiranim učiteljima i učenicima koji žele samostalno, učenici s učiteljem ili roditeljima posjetiti i Večeri matematike koje se održavaju u gradu Splitu mogu to uraditi u terminima:

Zlatna večer matematike se održava – 6. prosinca 2023. s početkom u 16:30 sati. Mjesto održavanja je Split, Galerija Emanuel Vidović, Poljana kraljice Jelene 1.

Večeri matematike - organizacija Splitskog matematičkog društva - se održava u četvrtak, 7. prosinca 2023. s početkom u 18 sati na Prirodoslovno-matematičkom fakultetu u Splitu.

Pozivamo naše učenike na sudjelovanje i radujemo se što većem odazivu!

Učiteljica: Filka Babić

objavio: Marina Perica   datum: 30. 11. 2023.