A di si ti?!

Ove godine je humanitarna akcija „A di si ti?!“ održana 16.12.2023. na splitskoj Rivi. Usprkos buri i hladnoći Riva je bila okupana suncem - ljudima, ljubavlju i zajedništvom.

Tradicionalna akcija „A di si ti?!“ ima za cilj prikupljanje sredstava za beskućnike grada Splita koji su korisnici njihovog smještaja u jedinom splitskom prihvatilištu za osobe bez doma, te osobe u riziku od beskućništva koje žive u neprihvatljivim i teškim situacijama i prostorima.

I ove godine oboreni su rekordi: od broja štandova - 95, do broja organizacija sudionika - 86, 728 volontera i na kraju prikupljenih sredstava - rekordnih 25.782 eura ili 194 254 tisuće kn! Ponosne smo što je i ove godine naša škola bila dio najdugovječnije humanitarne akcije u Splitu.

Hvala svim našim učenicima i nastavnicima koji su sudjelovali u akciji kroz donacije, volontiranjem i/ili nekim drugim oblikom pomoći.

objavio: Marina Perica   datum: 26. 12. 2023.