OTVARANJE IZLOŽBE LIK 2024.

U ponedjeljak, 11. ožujka otvorena je izložba učeničkih radova sa županijskog natjecanja iz područja likovnih umjetnosti i dizajna u Sveučilišnoj galeriji u Splitu. S obzirom da smo prošle godine imali ostvareno prvo i drugo mjesto na tom natjecanju, pripala nam je čast da budemo domaćini ovogodišnjeg natjecanja. I ove godine smo ostvarili izvrsne rezultate, te su među dvadeset najboljih radova u županiji,  iz naše škole izložena sva tri rada koja su sudjelovala na natjecanju. Posebno se istaknuo rad učenice Nine Peričić  iz 8.b razreda, pod mentorstvom nastavnika Ante Blaževića, koja je ostvarila drugo mjesto te će njen rad biti poslan na državnu razinu natjecanja. Izložbu su otvorili predsjednica županijskog povjerenstva Katarina Kokan te ravnatelj naše škole Bože Ujević. Na otvorenju su nagrađenima dodijeljene zahvalnice i  priznanja. Svečanost je uveličao nastup zbora naše škole pod vodstvom nastavnice Borne Stanić.

Fotografije i snimke  s otvorenja možete pogledati na poveznici.

objavio: Marina Perica   datum: 12. 3. 2024.