Spretni i željni znanja!

Na Školskom prometnom poligonu na Turskoj kuli u utorak 30.travnja održana je županijska razina natjecanja Sigurno u prometu. Natjecanje Sigurno u prometu provodi se za učenike osnovnih škola s ciljem da učenici usvoje temeljna znanja o prometnim propisima i sigurnosnim pravilima te što bolje svladaju vještinu vožnje biciklom. Organizatori natjecanja su Agencija za odgoj i obrazovanje, Auto klub „Split“ i djelatnici Prometne policije PU Split.

Našu školu su predstavljali Vita Jukić iz 6.a, Ivano Škarica iz 5.c, Marko Peričić iz 6.b i Marta Vujević iz 5.c razreda. Kvalitetan rad i visoka motivacija dali su odlične rezultate, a učenice Marta i Vita su se plasirale na državnu razinu natjecanja. Ove godine jubilarno trideseto po redu državno natjecanje se održava u Puli.

Fotografije možete pogledati pod opširnije.

objavio: Marina Perica   datum: 3. 5. 2024.