UPIS U PRVI RAZRED NAŠE ŠKOLE ZA ŠKOLSKU 2011./2012.GODINU

U prvi razred osnovne škole upisuju se djeca koja su do  1. travnja tekuće godine navršila šest godina života,odnosno djeca rođena od 1.travnja 2004.do 31.ožujka 2005.kao i djeca kojima je prošle školske godine odgođen upis.

Prijavu za upis u prvi razred osnovne škole izvršava roditelj ili staratelj djeteta, a vrši se u školi Kamen –Šine za djecu upisnog područja GK-a  Kamena,Šina i Sirobuje

Upisati se mogu i djeca koja do 1. travnja nemaju navršenih šest godina života, ako, na zahtjev roditelja ili staratelja, stručno povjerenstvo škole za utvrđivanje psihofizičkog stanja djeteta ocijeni da dijete može pohađati školu, a isti odobri Odsjek za prosvjetu, kulturu,… u Splitu. Roditelji ove djece podnose zahtjev za uključivanje djeteta u postupak upisa prilikom predupisa ovdje u školi.

Ukoliko dijete ima adresu koja je izvan našeg upisnog područja, a roditelj ga želi ovdje upisati, molimo da napišete molbu s navedenim razlogom jer škola za to treba dobiti suglasnost Odsjeka za prosvjetu.

Prijave za upis u prvi razred obavljat će se od 04.-20.travnja 2011. godine svakog radnog dana od 10h- 12h   i  16h–18h u stručno-razvojnoj službi škole.

Prilikom predupisa nije potrebna nazočnost djeteta.

Mole se roditelji neka  na predupis donesu preslike  RODNOG LISTA i DOMOVNICE djeteta bez obzira na datum izdavanja dokumenta .

Prilikom predupisa roditelj će dobiti obavijest o vremenu testiranja u školi , terminu za sistematski pregled djeteta , roditeljski sastanak i ostale upute.

DOBRO  DOŠLI !

Sanja Radić

objavio: Marina Perica   datum: 24. 3. 2011.