Susret s književnicom Nadom Mihoković - Kumrić

U školi se u ponedjeljak, 17. listopada 2011. održao književni susret. Ovaj put gošća nam je bila Nada Mihoković - Kumrić koja nam je predstavila svoju knjigu "Tko vjeruje u rode još". Knjiga je na popisu lektire za 4. razred.

To je roman za djedove i bake da se ne šokiraju kad njihovi unuci posumnjaju da su ih na svijet donijele rode… To je roman za mame i tate da se ne zbune kad njihova djeca načnu temu o svojem začetku, A na prvom mjestu to je roman za djevojčice i dječake ako sami žele otkriti kako su došli na svijet.

Radnja ovoga romana prožeta je velikom dozom humora, a istovremeno nudi odgovore na brojna pitanja koja muče djecu.

Iako je tema bila  "škakljiva" , naša gošća nam je zanimljivim nastupom i stilom približila  svoj stav  po tom pitanju.  A dobro znamo da su  stavovi  uvijek različiti kad je o škakljivim temama riječ...

Uglavnom, susret je bio jako zanimljiv  i poučan.

Priloženi dokumenti:
IMG_0005.JPG (406.52 KB)
IMG_0006.JPG (845.63 KB)
IMG_0008.JPG (501.13 KB)

objavio: Marija Lončar   datum: 19. 10. 2011.