Zlatna jesen

Učenici 1.c, 4.c i 4.d su u listopadu priredili izložbu Zlatna jesen povodom Dana zahvalnosti za plodove zemlje. Tako smo ujedno obilježili i Svjetski dan hrane. Učenici su se poprilično potrudili te su donijeli razno voće, povrće te sjemenke koje karakteriziraju jesen. Tako se na izložbi moglo vidjeti sljedeće: šipci, mandarine, limuni, kruške, kesteni, orasi, bademi, ječam, pšenica, slanutak, cvjetača, špinat, blitva ... Naučili smo mnogo o hrani uz pomoć naših učitelja. Odlučili smo da će mo od sada s ljubavlju i zahvalnosti uživati u svim plodovima što nam ih jesen pruža.

Mia Milanović-Litre 4.d

objavio: Marija Lončar   datum: 24. 10. 2012.