GOSTOVANJE KNJIŽEVNICE ŽELJKE HORVAT-VUKELJE

U ponedjeljak, 22. travnja, povodom Dana hrvatske knjige, u našoj školi je čak 3 puta gostovala književnica Željka Horvat -Vukelja.

Ana tradicionalno pozdravlja naše goste

U jutarnjoj smjeni srdačno su je ugostili treći razredi. Učenici 3. b su na simpatičan način izveli njezin igrokaz „Reumatični kišobran“.

3. b -Reumatični kišobran

Marin i Laura

Zatim je književnica posjetila naš područni odjel na Sirobuji. Djeca su je oduševljeno primila. Naučili su igrati igru TT – Totalna tišina.

Sljedeće gostovanje se dogodilo točno u podne u drugim razredima u matičnoj školi. Najprije su je pozdravili Mali knjižničari, koji su izveli igrokaz „Tko je djeci najdraži?.

Likovi iz lektire se prepiru tko je najpopularniji .

Ovog puta najsmješniji lik je bila Pipi Duga Čarapa, jer ju je utjelovio ni više ni manje nego jedan jako kreativni dječak. Sami pogodite tko je to. Mi smo sigurni da je pred njim svijetla budućnost u glumačkim vodama, p:S: Možda i u reperskim...

objavio: Marija Lončar   datum: 23. 4. 2013.