LIDRANO

Dramska grupa "Perun"djeluje od prošle školske godine i u nju su uključeni učenici šestih razreda, uz vodstvo prof.Jadranke Miliša Stančin. U scenskoj radionici je mjesecima nastajala predstava Cicibela, rađena po motivima Andersenove bajke. Naša Cicibela je sirena iz 21.stoljeća koja je na vlastitoj koži osjetila svu otuđenost ljudskog svijeta. Otkrit vam nećemo ništa više jer ćete predstavu moći vidjeti u svibnju u posebnoj večeri kazališta u školi.

Dramska grupa je nastupila na Gradskom susretu Lidrano i bila pozvana i na Županijski nivo Lidrana. Članovi likovne radionice s nastavnicom Elom Marinković svojim su originalnim kreacijama na bajkovit način posebno uljepšali vizualni identitet predstave, što je osvojilo mnoge pohvale na Lidranu.

objavio: Marina Perica   datum: 11. 4. 2016.