Županijsko natjecanje - izložba iz područja vizualnih umjetnosti i dizajna - LIK

U utorak, 22. Ožujka u OŠ Lokve- gripe održano je županijsko  Natjecanje - izložba iz područja vizualnih umjetnosti i dizajna - LIK učenika osnovnih i srednjih škola Splitsko - dalmatinske županije na koju su pristigla po 3 rada iz 31 osnovne škole i 3 srednje škole.

Na natjecanju je rad učenice Mirele Korde iz 6.b razreda ostvario 2. mjesto čime se ona plasirala na državnu razinu natjecanja.

Radovi Nine Peričić iz 6.b i Kiare Kvesić iz 7.b razreda također su ostvarili odlične rezultate plasiravši se među 20 najboljih i zato će sva tri rada iz naše škole biti izložena na izložbi radova u Galeriji Zvonimir u Solinu.

Link na virtualnu izložbu radova: link na stranicu OŠ „lokve-Gripe“ Split na kojem možete pogledati online izložbu radova LIK 2022. http://os-lokve-gripe-st.skole.hr/.  Izložba uživo održat će se u Galeriji Zvonimir u Solinu od 25.ožujka 2022./petak. Otvorenje je u 18:30h.

Čestitke učenicama na odličnim rezultatima!

objavio: Marina Perica   datum: 25. 3. 2022.