HIPPO ENGLISH LANGUAGE OLYMPIAD

Ove školske godine prvi put je u našoj školi održano međunarodno natjecanje iz poznavanja engleskog jezika HIPPO ENGLISH LANGUAGE OLYMPIAD.  Izlučna razina natjecanja je održana 11. ožujka 2022. u našoj školi. Natjecanju je pristupilo 98 učenika od 3. do 8. razreda koji su bili podijeljeni u 4 kategorije. Svi natjecatelji su dobili certifikate o sudjelovanju na natjecanju. Rezultati izlučne razine su bili odlični. 8 učenika iz sve 4 kategorije se plasiralo među 10% najboljih na državnoj razini i pozvani su da pristupe sljedećoj razini , a to je državno finale.

To su : Marta Bračić i Lucija Kilić, učenice 3.razreda u kategoriji LITTLE HIPPO

Lucia Kalebić i Petar Dobronić , učenici 5.b razreda u kategoriji HIPPO1

Maja Ribičić, učenica 6. b razreda u kategoriji HIPPO2  te

Mihaela Grabić, 7.a,  Abigail Gee England, 8.c i Nikolina Bekavac, 8.a u kategoriji HIPPO3.

Državno finale je održano na daljinu 8. travnja 2022. u našoj školi.

Najbolji iz državnog finala odlaze na europsko i  svjetsko finale koje će se održati u Rimu početkom sljedeće godine. U očekivanju rezultata s državne razine, čestitamo našim učenicima na već postignutim rezultatima i želimo im puno uspjeha na daljnim razinama natjecanja!

objavio: Marina Perica   datum: 13. 4. 2022.