Naša djeca – naš ponos!

Nakon pauze od dvije godine ponovno je održano Županijsko natjecanje Sigurno u prometu. Našu školu su predstavljali Luka Mihael Bekavac, Antea Zadro, Josip Matkov iz 5.b razreda i Nina Sesar učenica 4.a razreda. Natjecanje je proveo Auto klub „Split“ u suradnji sa županijom, Policijskom upravom splitsko-dalmatinskom i Hrvatskim autoklubom, a sudjelovalo je 54 djece.

Svoje poznavanje sigurnog sudjelovanja u prometu pokazali su rješavanjem teoretskog ispita iz prometnih propisa i pravila te u tri poligonske vožnje pokazujući svoju spretnost i vještinu.

Naš Josip je osvojio prvo mjesto i plasirao se na državni razinu natjecanja koja će se održati od 17.do 20.svibnja u Rovinju. Osim zadovoljstva zbog usvojenih znanja i postignutog uspjeha za nagradu je dobio i bicikl. Čestitke učeniku i mentorici!

objavio: Marina Perica   datum: 30. 4. 2022.