Promocija knjige „Pisanje na (engleskom kao) stranom jeziku u ranoj školskoj dobi”

U utorak, 10. svibnja 2022. godine na Filozofskom fakultetu u Splitu, održana je promocija knjige „Pisanje na (engleskom kao) stranom jeziku u ranoj školskoj dobi”.

Autorice knjige, Gloria Vickov i Eva Jakupčević, za svoje su istraživanje koristile bilježnice učenika naše škole te među njima prepoznale materijal za naslovnicu svoje knjige. Tako je naša Lucia Pjerov, učenica 3. C razreda Područne škole Sirobuja, postala ilustratorica ove znanstvene monografije. Lucia je, u pratnji učiteljice engleskog jezika Marijane Čović, prisustvovala promociji knjige gdje joj je ista i uručena.

Nadamo se da će ovaj događaj Lucii ostati u lijepom sjećanju te joj biti poticaj za slične projekte.

objavio: Marina Perica   datum: 12. 5. 2022.