BRAVO! BRAVO! BRAVO!

Prvaci smo!!!

U portugalskom gradu Guimaraesu su se od 1. do 4. lipnja okupili najbolji mladi robotičari Europe na 3. European RobCupu. U natjecanju je sudjelovalo preko 900 mladih robotičara iz 21 zemlje. Ponosni smo na  ekipu Centra izvrsnosti Splitsko-dalmatinske županije koja se u Hrvatsku vraća sa zlatnim odličjem u kategoriji On Stage Preliminary. Hrvatsku je  sjajno  predstavio tim Power Splitters: Bartol Babić, Lucija Vučić, Mihaela Grabić, Josipa Vlainić i Sara Emuši Benjak te mentori: Nela Beronja Toni Jagić i Zoran Vukić. S ponosom ističemo da učenice Lucija Vučić, Mihaela Grabić i Josipa Vlainić te mentorica Nela Beronja dolaze iz naše škole. Iza ovog uspjeha stoji puno rada i truda. Iskrene čestitke našim prvacima!

objavio: Marina Perica   datum: 6. 6. 2022.