Dan njemačkoga jezika – 2022.god

I ove godine su naši učenici  petih  i sedmih razreda pod mentorskom palicom nastavnice, a ujedno i jedne od inicijatora i organizatora priredbe, Anke Marić, prof.  pripremili točke za nastup na virtualnoj (nadamo se zadnji put ovako)  priredbi Dan njemačkoga jezika.

Na priredbi su sudjelovali i učenici OŠ Stobreč, OŠ Split 3, OŠ Brda, OŠ kralja Zvonimira, Solin, OŠ Stjepana Ivičevića, Makarska, OŠ braće Radića, Bračević, SŠ Ivana Lucića, Trogir i Turističko-ugostiteljska škola, Split.

Naši petaši  su na zanimljiv način prezentirali našu školu, sami su pisali tekstove te snimili video. Bravo za njih!!

Sedmaši su ispričali kratke viceve na temu škole i nastave. Gut gemacht Klasse 7😊 Bravo!

Aktivno su sudjelovali sljedeći učenici:

5. razredi:  Luka Jukić, Josip Bebek, jakov Mierževinski, Stipe Stanić, Luka Mihael Bekavac,  Jure Bračić, Anđelo Radić, Antea Zadro, Nina Sičenica, Marta Pezelj, Nina Trška, Lara Perić, Lucia Kalebić, Lucija Kovačević, Ivan Đirlić, Luka Radić, Ivan Stanić, Luka Dodig, Hana Mrdeša i Jospi Matkov.

7. razredi:  Mihaela Grabić, Filip Majić, Marko Vukas, Luka Ivanović, Petra Doder, Iva Ribičić, Chiara Šimić, Elena Radovanović, Marta Lucija Odrljin i Bruna Marjanović

Cijelu priredbu možete pogedati na nsljedećoj poveznici:

Danke an alle 😊 Hvala svima !

Bis zum nächsten Jahr 😊 Vidimo se dogodine, nadamo se uživo!!

Anka Marić, prof.

objavio: Marina Perica   datum: 12. 6. 2022.