Božićne radionice

Proteklih tjedan dana učenici katoličkog vjeronauka su sa svojom vjeroučiteljicom Ivanom Grabić imali božićne radionice na kojima smo izrađivali različite božićne ukrase. Bilo je tu svega, od jaslica koje su modelari lijepo ispilali i izbrusili, a potom i oslikali. Izrađivali smo i božićne slagalice od četiri kocke sa šest različitih prizora, igru pamćenja sa božićnom pričom, ali i razne druge ukrase poput borića, anđela i dr.

U dogovoru sa župnicima u župi Kamen i Sirobuja, u četvrtu nedjelju došašća organizirali smo prodajnu izložbu, a završna se održala za vrijeme svečane božićne priredbe u našoj školi. Nakon završetka ove humanitarne akcije s kojom su učenici naše škole htjeli prikupiti sredstva za one učenike i njihove obitelji među nama koje su potrebne pomoći možemo reći kako smo prezadovoljni iznosom. Ukupno smo prikupili 4600 kuna koje ćemo preko škole uputiti najpotrebnijim učenicima.

Od srca zahvaljujemo svima onima koji su nam pomagali u ovom radu, a posebice onima koji su kupili dječje radove.

Od srca Vam želimo sretan i blagoslovljen Božić!

Karla Bartulović i Ana Guć, 7.a.

objavio: Marina Perica   datum: 23. 12. 2022.