ŠKOLSKA I GRADSKA NATJECANJA U ŠK.GOD. 2009./2010.

Početak drugog odgojno-obrazovnog razdoblja obilježavaju školska natjecanja.

Natjecanje je pozitivan poticaj pojedincu da natječući se s drugima potvrđuje svoje sposobnosti i vještine a time stiče samopouzdanje i vjeru u sebe. To je prigoda da nadareni i marljivi pojedinci i grupe, zajedno sa svojim učiteljima  pokažu svima rezultate svog marljivog rada.

Školsko natjecanje iz hrvatskog jezika

Sudjelovalo je 27 učenika sedmih i 12 učenika osmih razreda. Na županijsko natjecanje je pozvana učenica Anđela Babić.

Školsko natjecanje iz njemačkog jezika

Sudjelovalo je 9 učenika.Na županijsko natjecanje su pozvane učenice Ana Batinić, Karla Matić i Manuela Majić.

Školsko natjecanje iz engleskog jezika

Sudjelovalo je 14 učenika osmih razreda.

Školsko natjecanje iz matematike.

Sudjelovalo je 15 učenika četvrtih razreda,3 učenika petih razreda,11 učenika šestih razreda,5 učenika sedmih razreda i 6 učenika osmih razreda.

Na županijsko natjecanje su pozvani učenici šestih razreda:Nikola Punda,Iva Smoljko,Petar Vrkić i Martina Klišanin,sedmih razreda:Josipa Bilobrk i Danijela Katić,osmog razreda:Tomislav Visković.

Školsko natjecanje iz biologije

Sudjelovalo je 20 učenika sedmih razreda i 11 učenika osmih razreda.Na županijsko natjecanje je pozvana učenica sedmog razreda Anđela Babić.

Školsko natjecanje iz kemije

Sudjelovalo je 13 učenika sedmih i 1 učenik osmog razreda.Na županijsko natjecanje je pozvan učenik sedmog razreda  Ante Babić.

Gradsko natjecanje iz fizike

Sudjelovala su 4 učenika 8 razreda.Na županijsko natjecanje je pozvan učenik Tomislav Visković.

Školsko natjecanje iz geografije

Sudjelovalo je 5 učenika petih razreda,8 učenika šestih razreda,7 učenika sedmih razreda i 6 učenika osmih razreda.

Sanja Radić,pedagoginja

objavio: Marina Perica   datum: 15. 3. 2010.